FAQ – dowiedz się więcej

Gdzie działamy i skąd jesteśmy?

Działamy na terenie Poznania i tam też najczęściej spotykamy się, aby zaprezentować Państwu pełne wersje naszych produkcji lub podpisać umowę.

Czy musimy spotkać się osobiście, aby podpisać umowę?

Mamy dwie możliwości. Możemy spotkać się osobiście (najczęściej w Poznaniu) lub podpisać umowę zdalnie, tj. przesłanie podpisanych skanów umowy.

Jak przebiega proces rezerwacji?

Rezerwacja terminu wiąże się z wpłata zadatku w wysokości 20% wartości umowy. W dniu wesela klienci wpłacają 30% wartości umowy. Pozostałe 50% rozliczamy podczas spotkania i przekazania gotowego filmu.

Kto dobiera muzykę?

Do każdej produkcji dobieramy indywidualną muzykę, tak by jak najlepiej odpowiadała osobowości Pary Młodej, klimatowi przyjęcia, etc.
Chętnie zapoznamy się z propozycjami muzyki, które mogą przesłać nam Państwo mailem, natomiast ostateczną decyzję co wyboru muzyki podejmuje montażysta.

Czy Para młoda ma wpływ na efekt końcowy filmu?

Chętnie poznamy Państwa oczekiwania, najlepiej podczas osobistego spotkania. Do 10 dni od otrzymania gotowego filmu możecie Państwo zgłosić nam swoje sugestie zmian w filmie.

Czy jest możliwość otrzymania surowego materiału z kamer?

Tak jak malarz nie udostępnia swoich farb, a kucharz w pizzerii ciasta, my również nie udostępniamy surowego materiału. Wszystko co najlepsze otrzymujecie Państwo w gotowym i dynamicznym filmie.

Jakim sprzętem operujemy?

Wszelkie informacje o sprzęcie prezentujemy w zakładce „O nas”.Czytaj dalej >>

Kiedy zjawiamy się w dniu wesela?

Najczęściej godzinę naszego przyjazdu ustalamy, tak by mieć 1,5 godziny na nagrania Przygotowań.