Wawrzyniec

PIERWSZY OPERATOR, licencjonowany operator drona

Czuwam nad Waszym filmem od pierwszego kontaktu do oddania gotowego filmu. 
To ze mną będziecie się kontaktować i ustalać szczegóły nagrania. 

 

Radek

Drugi operator licencjonowany operator drona

Jest niczym jastrząb, który tropi piękne ujęcia. Specjalista od dronów, dobrego stylu i aspektów technicznych. Licencjonowany operator drona.

 

Monika

trzeci operator, montażysta

Niezastąpiony montażysta Waszych filmów. Jest zawsze na bieżąco w aktualnych trendach ślubnych.

 

 

 

Dlaczego my?

Nowoczesny sprzęt

Kamery nagrywające do 180 klatek/s, slidery, stabilizatory obrazu, zewnętrzne rekordery audio, mikrofony krawatowe, drony i wiele innych. A wszystko by profesjonalnie uwiecznić Was ślub i wesele.

8 lat doświadczenia

Wiemy jak dyskretnie rejestrować uroczystości. Zawsze w dniu ślubu jesteśmy elegancko ubrani, by nie rzucać się w oczy.
Jesteśmy kreatywni i punktualni.

Profesjonalny montaż

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W gotowym filmie staramy się jak najlepiej oddać charakter naszych klientów oraz klimat wesela.

photo-1461265924727-666f16b92ad7

Film ślubny to nasze prawdziwe zamiłowanie. Tworzymy ekipę operatorów i montażystów, którzy skupiają się na konkretnym celu – utrwaleniu tej wyjątkowej dla każdej pary chwili w jak najlepszy sposób.

Posługujemy się specjalistycznym sprzętem filmowym, zapewniamy kreatywne i innowacyjne realizacje, a także dokonujemy dynamicznego montażu, dzięki czemu to właśnie nasze usługi wybiera tak wielu klientów. Zdając sobie sprawę z powagi filmowanego wydarzenia, wykazujemy się uprzejmym, kulturalnym, ale i dyskretnym podejściem, już od pierwszej rozmowy i zawiązania współpracy, aż po dostarczenie gotowego efektu końcowego.

 

Film ślubny to nasze prawdziwe zamiłowanie. Tworzymy ekipę operatorów i montażystów, którzy skupiają się na konkretnym celu – utrwaleniu tej wyjątkowej dla każdej pary chwili w jak najlepszy sposób. Posługujemy się specjalistycznym sprzętem filmowym, zapewniamy kreatywne i innowacyjne realizacje, a także dokonujemy dynamicznego montażu, dzięki czemu to właśnie nasze usługi wybiera tak wielu klientów. Zdając sobie sprawę z powagi filmowanego wydarzenia, wykazujemy się uprzejmym, kulturalnym, ale i dyskretnym podejściem, już od pierwszej rozmowy i zawiązania współpracy, aż po dostarczenie gotowego efektu końcowego.

Wideofilmowanie na terenie Poznania, Piły, Bydgoszczy, Gniezna i wielu innych miast jest możliwe właśnie z nami. Pojawimy się na Państwa weselu i nakręcimy nie tylko profesjonalny materiał, ale też stworzymy unikatową pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Kamery 

Filmowanie najnowszymi aparatami Panasonic GH5 oraz profesjonalnymi, jasnymi obiektywami pozwala na uzyskanie plastyki, jakości High Definition oraz 4K i głębi obrazu znanej z produkcji telewizyjnych i kinowych. 180 klatek na sekundę w trybie slomotion, daje imponujące efekty np. podczas wyjścia z kościoła, czy pleneru. Dla bezpieczeństwa danych aparat zapisuje film jednocześnie na 2 kartach.

 

Dźwięk

Najwyższą jakość dźwięku w naszych produkcjach zapewnia zastosowanie zewnętrznych rekorderów audio marki ZOOM. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas ceremonii w kościele/USC i sali weselnej.

 

 

Płynny ruch kamer

Zastosowanie Slidera z napędem firmy Slidekamera pozwala uzyskać efekt płynnej jazdy kamery po podłożu. Ujęcia z jazdy bar­dzo ożywiają film i wprowadzają dużo świeżości.

 

 

Stabilizacja obrazu

Stabilizator ruchu kamery, umożliwiający nam, operatorom kamery wykonywać płynne ujęcia w ruchu, tańcu, a nawet biegu.

 

                           

 

6740a1_1592142640 Ujęcia z lotu ptaka

Oferujemy filmowanie dronem ślubów i wesel – zdjęcia i filmy z powietrza wykonane w dniu ślubu i wesela to znakomite urozmaicenie reportażu.

 

Kamera do zadań specjalnych

Ujęcia z wnętrza auta? Szalony plener i jazda na motocyklu? A może kąpiel na plaży Sycylii? Żaden problem. Z naszą kamerą extremalną wzbogacimy Twój reportaż ślubny o zapierającej dech w piersiach ujęcia!

 

 

Montaż video

Zmontowanie 40-50 minutowego filmu to kilkanaście dni pracy montażysty. Zmontowany materiał poddajemy authoringowi, czyli przygotowaniu płyty DVD lub Blu-ray, z indywidualnie przygotowanym menu płyty. Nagrane materiały montujemy na 2 stacjach roboczych z procesorem Intel i7 oraz 32GB RAM.

 

 

Backup

Bezpieczeństwo Waszego materiału jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego też przechowujemy surowy materiał w 3 kopiach w 2 oddzielnych lokalizacjach.