Wideofilmowanie ślubne zrodzone jest z pasji i zamiłowania do tworzenia czegoś, co staje się pamiątką na całe życie. Czegoś, co cieszy i wzrusza za każdym razem, gdy się do tego wraca. Ślub to moment w życiu, którego się nie zapomina, ale jednocześnie warto go uwiecznić, chociażby dla potomności. Kreatywność, jaką wykorzystujemy w wideofilmowaniu ślubnym może Was w pełni zaskoczyć, ale także zaciekawić. Oferujemy pracę, w którą wkładamy nasze serca, pomysły, świeżość i śmiałość a przy tym jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Połączenie tego wszystkiego w jedną całość daje zdumiewające efekty!

Każda z par, z którymi współpracowaliśmy jest inna – poznała się w różnych okolicznościach, posiada odmienne gusta oraz rozmaite pasje. To właśnie dlatego nigdy nie podchodzimy schematycznie do żadnego zlecenia. Podczas samej uroczystości pracujemy nad wyjątkowymi i niepowtarzalnymi ujęciami tych jedynych w swoim rodzaju chwil. Wiemy, jak ważne są owoce naszej pracy, więc dokładamy wszelkich starań, by były możliwie jak najbardziej dopasowane do wizji Państwa Młodych. Staramy się zrozumieć łączące ich uczucie oraz jedyną w swoim rodzaju dynamikę związku i na podstawie obserwacji ukazać jego kwintesencję. Doglądamy, by nasze wideofilmowanie ślubne było piękną pamiątką na całe lata.

Poniżej znaleźć można przykłady naszych prac. Działamy głównie w Poznaniu, ale dojedziemy także do Gniezna, Bydgoszczy czy Piły oraz innych miast.

Dowiedz się więcej Zobacz nasze prace